| Jill lange jurk met dieren print mt. 110/116 Gave lange jurk met dieren print in felle kleurtjes en koordjes rondom de taille om op maat te strikken. Splitten aan de zij-onderkanten van de jurk. Lengte 73,5 cm., breedte 30 cm. Materiaal: 100% katoen.
|
|
 |
|
| Jill mintgroene short met dieren print mt. 110/116 NIEUW Nieuw met kaartjes is deze mintgroene short met dieren print in felle kleuren. De short heeft een elastische tailleband en koordjes om op maat te strikken. Twee zakjes op de voorkant en 2 op de achterkant. Lengte 23 cm., binnenbeenlengte 4,5 cm., taille 24 cm., maar is natuurlijk rekbaar. Materiaal: 100% katoen.
|
|
 |
|
| Jottum wit tuniekje met printjes mt. 104 Zo lief dit witte tuniekje met vrolijk gekleurde bloemen prints. Roeseltje langs de bovenkant en de onderkant. Het tuniekje loopt mooi uit en is aan de bovenkant gevoerd. Lengte 48,5 cm., breedte 30,5 cm. Materiaal: 100% katoen.
|
|
 |
|
| Kate Mack off white jurkje met borduur en bloemetjes mt. 110 (5) Prachtige off white jurkje, een plaatje met op de voor bovenkant, prachtig borduur met applicaties van kleine bloemetjes. De 3/4 mouwtjes lopen vanaf halverwege uit en daarboven ook een mooie rand met borduur. Knoopsluiting op de achterkant en de onderkant van de jurk loopt uit in losse punten en het jurkje is gevoerd. Aan de zijkanten 2 linten en deze worden op de achterkant op maat gestrikt. Lengte 60 cm., breedte 32 cm. Materiaal: 100% polyester.
|
|
 |
|
| Kiezeltje jumpsuit met vintage print mt. 110/116 Zo leuk deze jumpsuit met schouderbandjes welke je op maat kan strikken en de bovenkant is elastisch. De taille is ook elastisch, labeltje in de zijnaad en de jumpsuit heeft een geweldige vintage print. Lengte 92 cm., binnenbeenlengte 46,5 cm., breedte 22 cm., maar is natuurlijk rekbaar. Materiaal: 92% katoen en 8% elastaan.
|
|
 |
|
|